W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej

Dlaczego my

sekretariat

 

Nasze atuty:

 

  • W Centrum Języków Azjatyckich LinguaCityuczą tylko sprawdzeni lektorzy: filolodzy i native speakerzy. Mają duże doświadczenie w nauczaniu. Nad wszystkimi kursami opiekę sprawuje zespół metodyczny LinguaCity.
  • Dbamy o każdego słuchacza – zajęcia organizujemy w małych grupach, a atmosfera sprzyja przezwyciężaniu barier utrudniających naukę. Tempo nauczania oraz zakres przekazywanych treści dostosowujemy do potrzeb i preferencji kursantów.
  • Korzystamy z nowoczesnych metod i pomocy dydaktycznych. Nasi kursanci mają stały dostęp do platformy e-learningowej.
  • Organizujemy warsztaty kulturowo-językowe, zapewniamy możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z lektorem.
  • Oferujemy najlepszą jakość za rozsądną cenę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kursantów, skonstruowaliśmy elastyczny system ratalny.
  • Jesteśmy fair: w przypadku rezygnacji z kursu zwracamy pieniądze za niewykorzystane zajęcia.

     

Jak Japończycy, pracujemy ciężko, wytrwale i z oddaniem – wystarczy zapytać naszych zadowolonych klientów.